Medzinárodná konferencia KOBD 2016
6. decembra 2016
BYP, s.r.o., Liptovský Hrádok
10. januára 2017

HomePro Správcovská s.r.o., Bratislava

HomePro Správcovská s.r.o.

Hálkova 1/A

831 03 Bratislava

www.homepro-sprava.sk

 

HomePro Správcovská s.r.o. je moderná správcovská spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú správu nehnuteľností – od bytových domov, cez rodinné domy až po administratívne budovy v Bratislave a blízkom okolí. Správa cez HomePro Správcovská je prehľadná, flexibilná a pro-zákaznícky orientovaná.

HomePro Správcovská má infolinku, ktorá je k dispozícii klientom 24 hodín denne/ 365 dní v roku, má vlastnú havarijnú službu, spolupracuje s viac ako 100 odbornými dodávateľmi.

HomePro Správcovská nie je len správcovskou spoločnosťou v klasickom ponímaní, okrem poskytovania služieb spojených s výkonom správy v súlade s príslušnými legislatívnymi ustanoveniami je HomePro Správcovská k dispozícii s komplexnou ponukou individuálnych služieb obyvateľom bytových domov alebo lokalitám rodinných domov. Našim klientom spoľahlivo zabezpečujeme napríklad upratovacie služby, údržbu a starostlivosť o zeleň, drobné opravy, ale aj stavebné úpravy a rekonštrukcie. Naši zamestnanci a dodávatelia sú každý deň dôsledne preverovaní našimi klientami, čo nám pomáha zachovávať vysokú úroveň kvality poskytovaných služieb.

Aktuálne spravujeme viac ako 3000 bytov a nebytových priestorov v 89 objektoch a našou ambíciou je dynamicky rásť, čomu flexibilne prispôsobujeme aj internú štruktúru spoločnosti.

Bližšie informácie o našej správcovskej spoločnosti vrátane referencií: www.homepro-sprava.sk.

Pridaj komentár