5 rokov exkluzívnej dohody o poistení v číslach

Valné zhromaždenie ZBHS bude koncom apríla
23. marca 2016
Službyt bude esemeskovať
6. apríla 2016

5 rokov exkluzívnej dohody o poistení v číslach

K 5. výročiu podpísania exkluzívnej dohody o poistení medzi Združením bytového hospodárstva na Slovensku,  Allianz – Slovenskou poisťovňou , a.s., a EuroFin Consulting, a.s., je poistených takmer 2 400 bytových domov v správe členských organizácií ZBHS.

Aktualizácia poistenia priniesla vlastníkom zreálnenie poistných súm ich majetku, poistná hodnota bytových domov sa navýšila o viac ako 2 000 000 000 €. Napriek aktualizácii poistných súm a výraznému rozšíreniu rozsahu poistného krytia, vlastníci na poistnom znížili svoje náklady o takmer 250 000.- € ročne.

Nový poistný produkt – Poistenie zodpovednosti z bežného občianskeho života, využila väčšina oslovených domácností, čo v súčasnosti predstavuje viac ako 20 tis. poistených bytov.

Exkluzívne podmienky pre poistenie vozidiel využívajú v súčasnosti majitelia viac než 1 000 motorových vozidiel, či už firemných, alebo súkromných.

Oddelenie asistenčných služieb rieši ročne viac ako 4 000 škodových udalostí. Za obdobie spolupráce boli vyplatené škody v stovkách tisícov EUR.

Pridaj komentár